Основна інформація

Громадянське суспільство усвідомлює, що чинні органи влади, які залежні від олігархату, не можуть і не будуть організовувати справжню оборону країни від Московії. Без перемоги та повного звільнення окупованих територій, будь-які лукаві альтернативи у розв’язані загрози, приведуть нас до капітуляції перед ворогом.

В 2014 році московські війська без оголошення війни вторглися на нашу землю, окупували Крим, частину Донецької та Луганської областей. А необхідні оборонні дії високопосадовців, через кулуарні домовленості - відсутні.

Українське суспільство вимагає загальнонаціональних заходів, які консолідують усі ресурсні можливості на опір агресору, перемогу над ним та збереження Української Нації.

Розрізнені дії активних громадян та організацій лише тимчасово вирішують локальні проблеми. Щоб досягнути загальнонаціонального мобілізуючого впливу потрібна системна об’єднавча взаємодія. Формування всенародної системи оборони буде здійснено по єдиному спільному плану заходів, спрямованих на перемогу.

Відповідальними громадянами, об’єднаними в своїй діяльності у Суспільній Системі, розпочинається напрацювання загальнонаціонального плану заходів оборони та наступної підготовки до їх впровадження.

Рейтинг: 0
Створен 3 роки назад