​Зупиніть ІІІ Світову Війну!

Оборона країни

Зупиніть ІІІ Світову Війну!

Народе Сполучених Штатів Америки!

Народе Великобританії!

Вимагайте від Ваших урядів ‒ допомогти нам, Українцям, зупинити Абсолютне Зло, що шириться з московії і загрожує усьому світу!

Ви знаєте, що російські психопати 24. 02.22 розпочали повномасштабну війну проти України. Кремлівські нелюди хочуть не тільки забрати нашу свободу і незалежність. Вони прагнуть знищити нашу Українську ідентичність, так само як це колись робили Російська царська імперія і Совєтскій Союз. Вони назвали цей акт етноциду “денацифікацією”.

Коли Україна в 1994 році добровільно відмовилась від свого третього в світі за величиною арсеналу ядерної зброї, Уряди США і Великобританії підписали Мемора́ндум про гара́нтії безпе́ки, яким забезпечується захист суверенітету і територіальної цілісності України. Але Меморандум нас зовсім не захищає – московити ведуть жорстоку війну проти України і окупували частину наших територій. На жаль, та допомога, яку ми досьогодні отримували від ваших урядів не зупинить московію від продовження руйнівної війни.

Весь світ знає як наша армія, добровольці, тероборона і волонтери звитяжно б’ються і перемагають окупантів на усіх сухопутних ділянках вторгнення московських броньованих колон та диверсійних груп.

Але тепер Росія перейшла до підлого терору проти мирного населення. Московити ракетами, бомбами, арт снарядами б’ють по лікарнях, дитячих садках, школах, житлових будинках, атомних електростанціях (найбільша ядерна загроза для Світу!). Виродки цілеспрямовано і безжально вбивають цивільних людей. Зруйновано міста, де мирно жили сотні тисяч сімей. Мільйони людей покинули свої домівки та вимушені втікати від війни на захід України та закордон.

Своєму зазомбованому населенню роспропаганда бреше, що в Україні вони воюють проти американців та НАТО.

У нас немає зброї для того, щоб захистити наші мирні міста і села, наших дітей, жінок та старих людей від бомбардувань, обстрілів ракетами, реактивною артилерією .

Ми, Українці, звертаємось до народу Сполучених Штатів Америки і до народу Великобританії:

- ви обрали Ваші уряди, від яких залежить не лише чи будуть російські фашисти вбивати мирних українців, руйнувати наші міста і села. Від них залежить чи зможемо ми, Українці, врятувати світ від ІІІ Світової війни.

- для цього нам потрібна зброя ‒ ракети усіх радіусів дії (крім балістичних) ‒ щоб зупинити обстріли і бомбардування. Чим швидше Україна їх отримає тим більше життів буде збережено і тим швидше оскаженілий кремлівський звір буде загнаний назад в клітку на московських болотах.

Просимо Вас, народи Вільного Світу ‒ вимагати і добитись від Ваших урядів термінового надання Україні ракетних установок, здатних знищувати російські ракети, реактивну артилерію, літаки, гелікоптери та воєнні кораблі. Нас обстрілюють з трьох сторін світу: з півночі ‒ з Білорусі, зі сходу ‒ з Росії і з півдня ‒ з Чорного моря. Ми потребуємо достатню кількість ракет і допоміжних установок для того, щоб ліквідувати кожен ворожий літак чи ракету, що з'являються над нашою територією.

Разом ми маємо зупинити ІІІ Світову війну, яку фашистська Москва розпочала з нападу на Україну.

Віримо у Вашу відданість Свободі і Добру.

Українці