Основна інформація

Кланово-олігархічна Система після Революції Гідності лише посилилась та по-новому розгорнула неоголошену Війну проти Українського Народу. Громадянське Суспільство об’єктивно та фактично не має жодного впливу на формування та діяльність органів державної влади. Звичайна людина не має можливості себе захистити в існуючій системі – юридичні механізми працюють за “великі гроші” та тільки для “своїх”, а право на зброю – категорично відсутнє.

Відповідно до законів України та міжнародного права Український Народ має право проводити фахове розслідування злочинів, збирати докази та формувати обвинувачення, давати правову оцінку злочину та виносити юридично обґрунтований вирок. Це є правом, як будь-якої окремої людини, так і суспільства в цілому. Після проведення вищезазначеного справедливого розслідування та винесення юридично-обґрунтованого вироку Народний Трибунал зокрема та громадянське суспільство в цілому, мають право та обов’язок здійснювати всі необхідні справедливі кроки задля реалізації покарання винуватих та усунення наслідків вчинених злочинів.

Місія Народного Трибуналу — це реалізація справедливого законного народного впливу прямої дії на злочинну владу в цілому та на окремих злочинців зокрема.

Народний Трибунал – структуроване, відповідно до законодавства України, об’єднання патріотів-фахівців в області правознавства, зокрема колишніх суддів та прокурорів, адвокатів, задля забезпечення зміни існуючої корупційної Системи Влади в Україні, очищення України від злочинців та притягнення їх до кримінальної відповідальності.

Рейтинг: 0
Створен 3 роки назад