Блоки

Вибори 2019
Мусимо зламати усі заготовлені олігархами сценарії!!! Одноразово і повністю. Раз і назавжди. Вибори не повинні проводитись за олігархічним планом, до чого нас спонукали задіяні олігархами системи впливу – починаючи з партій та громадських організацій, закінчуючи контрольованими олігархічними ЗМІ! Постійні вибори “меншого” зла відбувались лише тому, що суспільство погоджувалось на такий варіант! Олігархічна меншість руками українців призначала СОБІ прислужників! Так продовжуватись не буде!
Оборона країни
Громадянське суспільство усвідомлює, що чинні органи влади, які залежні від олігархату, не можуть і не будуть організовувати справжню оборону країни від Московії. Без перемоги та повного звільнення окупованих територій, будь-які лукаві альтернативи у розв’язані загрози, приведуть нас до капітуляції перед ворогом. В 2014 році московські війська без оголошення війни вторглися на нашу землю, окупували Крим, частину Донецької та Луганської областей.
Захист Рідної Землі
Українська Земля є останнім невкраденим олігархами ресурсом! Нам нав’язують необхідність продажу землі та вже почали реалізовувати свої злочинні наміри. Земля з точки зору засадничої та доктринальної є – по-перше, невідтворюваним багатством нашої нації, по-друге, об’єктом права спільної власності всього Українського народу.
Народний Трибунал
Кланово-олігархічна Система після Революції Гідності лише посилилась та по-новому розгорнула неоголошену Війну проти Українського Народу. Громадянське Суспільство об’єктивно та фактично не має жодного впливу на формування та діяльність органів державної влади. Звичайна людина не має можливості себе захистити в існуючій системі – юридичні механізми працюють за “великі гроші” та тільки для “своїх”, а право на зброю – категорично відсутнє.
Розбудова Суспільної Системи
Суспільна Система урядування створюється на основі традиційних проявів самоорганізації українців, визначальними серед яких стали громадянська співдія під час Майдану Гідності та організація оборони України від збройної агресії. Суспільна Система формується за принципом горизонтальної мережевої самоорганізовуємої системи, згрупованої за напрямками діяльності, зайнятістю у задачах чи секторах урядування, за масштабністю діяльності, надійністю в зобов’язаннях тощо.