Архів убивств-катувань-ґвалтувань росіянами українців

9 фото
Узбережжя Каховського водосховища, поблизу села Мар'янське — Березень 2022 року
Узбережжя Каховського водосховища, поблизу села Мар'янське — Березень 2022 року
Російські окупанти розстріляли човен з мирними людьми на Каховському водосховищі.
Деталі: група людей намагалася вибратися із села Первомаївка Херсонської області по Каховському водосховищу на човні.
Її прибило до берега в районі села Мар'їнське Криворізького району Дніпропетровської області. У човні перебували 14 мирних громадян України, троє з яких — діти.
За повідомленням МВС, на відстані 70 метрів від берега села Мар'янське московські рашисти підло накрили мирних мешканців артилерійським вогнем та "Градами". Внаслідок обстрілу на місці загинули троє дорослих та одна дитина 2009 року народження. Серед загиблих виявилася жінка-адвокат — знайшли її посвідчення, яке давало їй дозвіл займатися адвокатською діяльністю.

Інших постраждалих мирних громадян України доправили до лікарні з осколковими пораненнями різного ступеня тяжкості.
На ці фото неможливо дивитися без сліз.
Окупанти-рашисти розстріляли мирних людей лише через те, що вони пливли в човні. За те, що хотіли вижити. За те, що вони — українці!
Світ має визнати звірства рашистів геноцидом Українського народу!
Ми збираємо факти та докази військових злочинів для Гааги. Російські нелюди будуть покарані!
2 фото
Масове закопування убитих-закатованих-зґвалтованих росіянами українців за церквою у місті Буча. Авто
Масове закопування убитих-закатованих-зґвалтованих росіянами українців за церквою у місті Буча. Авто
У проклятому війною місті три братські могили приховують «сотні тіл чоловіків, жінок та дітей». Більшість будівель міста неушкоджені, але ознаки терору є скрізь. Літні люди в сльозах розповідають про пограбування будинків бідних людей. Буча, багато хто сьогодні називають її «пеклом».
З червоних очей отця Галавіна падає густа сльоза. «Тільки Бог дав нам сили витримати це пекло. Тільки Бог дає мені сили розповісти про те, що я тут бачив», — глухим голосом каже отець православної церкви Святого Андрея в Бучі. Священик оплакує «різанину», яку зазнавало місто та його населення понад 30 днів, і три братські могили, які «росіяни» залишили за його церквою.
«Вони кидали сюди людей, ніби ті були залишками їжі».
«Вони прийшли пізно вдень, майже вночі. У церковний сад увійшла машина і почала копати яму. Потім під’їхала вантажівка, і вони почали скидати тіла. Деякі були майже голими. Після того, як вони їх кинули, вони все ще стріляли в них», – розповідає виданню PÚBLICO (Португалія) отець Галавін.