З чого розпочинаємо
Оборона країни
Громадянське суспільство більше не сподівається, що чинні органи влади, які залежні від олігархату, тісно пов’язаного з Московією, та не можуть і не будуть організовувати справжню оборону країни від агресора. Без перемоги та повного звільнення окупованих територій будь-які лукаві альтернативи у розв’язані загрози приведуть нас до капітуляції перед історичним ворогом українців.
Патріотичні громадяни усвідомлюють, що московська держава, в різних формах свого існування, вже більше трьох століть веде системну війну проти українського народу. Мета цієї війни - ліквідація нашої суверенності та державності, витіснення усіх ознак самобутності і повна асиміляція до московства.
Напрямки московської війни: Привласнення та фальсифікація нашої історії; витіснення української культури; підпорядкування церкви; концентрація економічних ресурсів; знищення національної еліти і національної гордості; руйнівна діяльність москвофілів (агентів, колаборантів, малоросів); воєнні дії.
В 2014 році російські війська без оголошення війни вкотре вторглися на нашу територію, окупували Крим і частину Донецької та Луганської областей. Але необхідні дії владних органів для оборони від московської держави, яка є значною військовою, інформаційною, дипломатичною та економічною потугою - відсутні.
Українське суспільство стверджує потребу забезпечення загальнонаціональних заходів, які консолідовують усі ресурсні можливості на опір агресору, перемогу над ним та збереження Української нації.
Розрізнені дії активних громадян та організацій лише тимчасово вирішують локальні проблеми. Але без системної об’єднаної їх взаємодії не буде досягнуто загальнонаціонального мобілізуючого впливу на все суспільство. Формування всенародної системи оборони від Московії буде здійснено по єдиниму спільному плану заходів, спрямованих на перемогу. Такі заходи підвищать ефективність діяльності кожної громадянської ініциативи, яка долучилась до координації дій в рамках Суспільної Системи.
Відповідальними громадянами, об’єднаними в своїй діяльності у Суспільній Системі, розпочинається напрацювання загальнонаціонального плану заходів оборони та наступної підготовки до їх впровадження.