ПІДРУЧНИЙ ЗБІРНИК воєнних порад - PDF

Оборона країни


ПІДРУЧНИЙ  ЗБІРНИК

ВОЄННИХ  ПОРАД

Вижити. Перемогти. Повернутись.

Війну російської (московської) імперії проти Українського народу, яка триває четверте століття, ми повинні закінчити нашою остаточною перемогою і знищенням їхньої людожерської імперії!Читати онлайн: http://ukr-merezha.com/docs/59-pidruchnyy-zbirnyk-...

Друже Воїне! Незалежно від того де ти зараз знаходишся - в окопі, на марші чи на навчанні – ця книга має допомогти тобі стати досконалішим і більше захищеним. Великою помилкою було б відмахнутись і не засвоїти унікальний досвід Українських бійців різних воєнних спеціальностей, що міститься майже на двох сотнях її сторінок та в інших поєднаних посиланнях на додаткові джерела. Адже ми маємо бойовий досвід, якого ще не мають жодні інші армії світу. Саме нам випало відвойовувати волю і правду нашого народу в умовах зростаючого застосування нових засобів і способів ведення боїв – різноманітних кібернетичних пристроїв і систем.

Цей Підручний Збірник воєнних порад сформований на основі досвіду і висновків воїнів з передової лінії фронту, отриманих ними за період 2022-2023 років, а також людей, які в постійному режимі та в бойовій участі аналізують дії ворога і слабкі місця наших підрозділів та випрацьовують рішення та поради ефективного їхнього виправлення.

Тут ви знайдете практичні поради з багатьох воєнних аспектів для підготовки, організації та ведення нашої визвольної війни в теперішніх умовах швидкозмінної тактики і засобів, станом на травень 2023 року.

В цьому виданні враховано чимало ваших зауважень і пропозицій, які на наш розсуд, мають важливе значення для посилення нашої армії і за які наш редакційний підрозділ висловлює вам щиру подяку! Ми і надалі будемо наполягати, щоб з прочитанням цього випуску, а також – з набуттям вами нових бойових навичок і знань – ви активно направляли нам для наступного видання ваші зауваження та доповнення.

Ваші зауваження та пропозиції просимо надсилати нам на:

Електронна пошта – ss.grom.ukr@gmail.com

Повідомлення на FB – https://www.facebook.com/SocSysUA/