Зеленський - прискорюється у ліквідації нашої державності! Розпуск КСУ - узурпація влади.

Оборона країни

Конституційний Суд - остання інституція, яка має право і можливість ВІДМІНИТИ ПРОТИПРАВНІ РІШЕННЯ ЗЕЛЕНСЬКОГО і його антиукраїнських слуг!

Президент не має повноважень до розпуску КСУ, самі процедури є чітко регламентовані в Конституції! Розпуск Зеленським КСУ - вже остаточна узурпація ним влади, після чого він стане контролювати ВСІ ТРИ ГІЛКИ ВЛАДИ В КРАЇНІ ! А після розпродажу Української Землі через узаконені Зеленським механізми,Українці перетворяться на безземельний народ і втратять територію для відновлення та майбутнього розквіту нації.

Підрив Зеленським основ держави, якими є знехтувані Конституція та один із її органів - Конститвуційний Суд - стає реалізацією давнього плану московитів по руйнації як державних установ в Україні так і віри Українців у свою державу. Це буде повним крахом відродженої 30 років тому Української Державності!

Якщо Ви є глибокопатріотичними українцями, то маєте визначитись з беззаперечною необхідністю збереження УКРАЇНЦЯМ СВОЄЇ ДЕРЖАВИ!

Наступає час ефективних та рішучих дій в боротьбі за Україну! Без повернення жодних "старих політиків", що довели народ і країну до такого стану!

600