ЗВЕРНЕННЯ-ПОПЕРЕДЖЕННЯ іноземців щодо РИНКУ ЗЕМЛІ | ЧАСТИНА 7 – Віктор Шишкін, Віктор Жердицький

! ! ! ! УВАГА СУСПІЛЬСТВО ! ! ! !
28-го Квітня 2021 року, 284 депутати-запроданці у Верховній Раді проголосували за законопроект, про катастрофічні наслідки якого ми попереджали на цій прес-конференції.

! ! ! WARNING FOR FOREIGNERS | PART 7 ! ! !

Віктор Шишкін: "Проект Закону №2194 про дерибан сільськогосподарської землі в ОТГ є ще гіршим за Закон "Про продаж землі" – відбувається підміна понять. Зелені маріонетки тихою сапкою руйнують Україну."

Віктор Жердицький: "Закон №2194 дає можливість "своїм людям" зеленої влади робити з Українською землею все що завгодно! У махінаторів і шахраїв стоїть одне завдання – продати Українську землю і заробити свої мільярди! Посіпакам Зеленського байдуже що завтра буде з Українським Народом. Ми маємо донести Застереження від Українського Народу до всіх тих, хто зацікавлений у розкраданні Української землі!"

Знаємо, що шкурні інтереси торгашів з Офісу Президента, які вимірюються десятками мільярдів доларів стали причиною турбо-тиску для запуску цього злочинного ринку. Та за спиною у них стоїть Світовий банк з МВФ, який за програмою своєї діяльності ("Концепція партнерства з Україною") на 2017-2020 роки вимагали безумовного запуску ринку землі, шантажуючи продажних чиновників відмовою в подальшому наданні кредитів.

Лист з вимогою припинити злам Конституції України та зухвале порушення прав Суверена, яким є лише Український Народ, Світовий банк не лише проігнорував, а й підтвердив підтримку зеленої влади у вчиненні нею злочину проти Конституційного ладу України – Лист до Світового банку.

З матеріалів прес-конференції 20 Листопада 2019 року.

Текст Звернення-попередження:

(укр.) Попередження до іноземних держав та міжнародних фінансових установ

(англ.) Appeal-warning for foreign states, international financial institutions and investment companies

347