Попередження до іноземних держав та міжнародних фінансових установ

Захист Рідної Землі

20 Листопада 2019 року в Національній спілці журналістів України мережа взаємодії Суспільна Система провела прес-конференцію де було оприлюднено Звернення-попередження до іноземних держав, міжнародних фінансових установ та інвестиційних компаній про катастрофічний ризик, що спричинить початок продажів сільськогосподарських земель в Україні, яким фактично зламано Конституцію держави.

Учасники прес-конференції констатували, що запланована торгівля сільськогосподарською землею ламає Загальні засади Конституції України і це відбувається під тиском Світового банку, МВФ та інших організацій.

Оголошено попередження для іноземних резидентів про те, що всі угоди купівлі української землі є неконституційними та злочинними і вони будуть скасовані без компенсації інвестицій її вкладникам. Тому купівля сільгоспземель в Україні має ними розцінюватись, як безумовно збиткові операції найвищого рівня ризику.

____________________________________________________________

Відкритий лист

До посольств іноземних держав в Україні

До іноземних фінансових установ

До міжнародних правозахисних організацій

До іноземних засобів масової інформації


Шановні пані та панове!

Україна стоїть на межі найнебезпечнішого катаклізму, який загрожує втратою Українським Народом державності, а багатьом країнам - великими негативними наслідками.

Причиною такої загрози є примус до запровадження протиправного іантиконституційного, безпрецедентного сьогодні для більшості держав світу, вільного ринку сільськогосподарських земель в Україні. Ми знаємо реальну цінність української землі, яка не може бути виражена в грошових одиницях, в умовах всенаростаючого дефіциту продовольства в світі. Нам відомі наміри тих хто стоїть за такою злочинною антиукраїнською ініціативою та її наслідки для Українського народу.

Під тиском СБ, МВФ та інших наш недосвідчений Президент В.Зеленський разом з вітчизняним олігархатом нав’язують країні по суті нищівний розпродаж сільгоспземель. Старт безконтрольного ринку землі, а тим більше - продаж її іноземним резидентам безпосередньо , чи через підставних осіб з українськими паспортами, є зламом Загальних засад нашої Конституції, руйнуванням багатотисячолітнього суспільного устрою нашого народу, невід'ємно, органічно пов'язаного з землею та землеробством.

Згідно статей 13 і 14 Конституції України земля є основним національним багатством і може бути у власності лише Українського народу. Обов’язок Президента та Верховної Ради захищати це право, а не вишукувати способів підміни засадничих правових позицій. Президент, Верховна Рада та Кабінет Міністрів України позбавлені права змінювати вказані Загальні засади Конституції та ВПРОВАДЖУВАТИ ринок земель. Згідно статті 5 Конституції верховною владою - сувереном - в Україні є народ. І лише народ може змінювати вказані положення.

Тому старт так званого вільного ринку землі в Україні розцінюється як намагання здійснити протиправний конституційний переворот. Три чверті Українців висловлюються проти продажу сільгоспземель і ще більше - проти продажу її іноземним резидентам у будь-якій формі.

Важливо, що народ за Конституцією може здійснювати владу не лише через органи влади, але й безпосередньо, якщо влада сама порушуватиме засадничі закони України.

Професійні, громадські, волонтерські, політичні, наукові та інші організації, вільні від фінансування зацікавлених грантодавців, попередили українські органи влади, що не допустять зламу ними Конституції України та запровадження landgrabbing в країні.

А початок запланованого розпродажу наших земель, у воюючій проти російської агресії країні, призведе до жорстких силових протистоянь та втрат. Важливо знати, що в умовах воєнного стану, в якому де-факто Україна перебуває, починаючи із лютого 2014 року, подібні законодавчі реформи взагалі заборонені Конституцією Україні.

Звертаємо увагу зацікавлених сторін, що усі акти купівлі сільськогосподарської землі в Україні, здійснені прямо чи опосередковано іноземними резидентами будуть нечинними та анульованими без компенсацій з відстороненням від влади посадовців-праворуйнівників. Застерігаємо потенційних покупців української землі від участі в незаконному, злочинному її продажі українською владою!

Вимагаємо від урядів зарубіжних країн та міжнародних фінансових організацій поважати волю Українського народу, який заперечує відкриття ринку землі в Україні. Ведення діяльності Ваших організацій в Україні має провадитись у строгій відповідності до нашої Конституції.

Просимо проінформувати відповідні фінансові організації Ваших країн про високі ризики у разі їхньої участі або участі їхніх клієнтів у торгових та фінансових угодах, пов’язаних з протиправними земельними операціями в Україні.

Ми разом маємо запобігти великій катастрофі, яка загрожує нищівними втратами як для НАШОГО НАРОДУ, який пережив три геноцидні голодомори в минулому столітті, так і для світової спільноти.

Додаток: копія листа до директора СБ в Україні пані Сату Кахконен (читати тут).

Суспільна Система

Степан Хмара

Віктор Шишкін

Віктор Жердицький

Назар Мухачов

Олег Банашко

Павло Дзямко