ЗВЕРНЕННЯ-ПОПЕРЕДЖЕННЯ іноземців щодо РИНКУ ЗЕМЛІ | ЧАСТИНА 3 – Віктор Шишкін

! ! ! WARNING FOR FOREIGNERS | PART 3 ! ! !

Віктор Шишкін: "ніякі порошенки, зеленські, разумкови ніякого права не мають вирішувати за Український Народ! Земля - це національне багатство яке має особливу правову форму! Земля - це власність всього Українського Народу! Жоден іноземець не може бути власником Української землі! Конституція України оберігає Землю як національне надбання яке перебуває під особливою охороною Держави."

Звернення-попередження до іноземних держав, міжнародних фінансових установ та інвестиційних компаній про протиправність та антиконституційність будь-яких операцій іноземних суб'єктів з купівлі-продажу сільськогосподарських земель в Україні.

1. Правочини придбання у власність іноземними суб'єктами українських сільгоспземель є злочинними і будуть скасовані, а протиправні власники понесуть фінансові та репутаційні збитки.

2. Українське суспільство в переважній більшості виступає категорично проти, так званого, "ринку землі", який президент Зеленський разом з його монобільшістю у Верховній Раді в турбо-режимі злочинно протискає в порушення волі Народу та Конституції України.

3. Українці не допустять втрати своїх природніх ресурсів! Тому, грабунок нашої землі призведе до жорстких катаклізмів.

З матеріалів прес-конференції 20 Листопада 2019 року.

Текст Звернення-попередження:

(укр.) Попередження до іноземних держав та міжнародних фінансових установ

(англ.) Appeal-warning for foreign states, international financial institutions and investment companies

330