ЗВЕРНЕННЯ-ПОПЕРЕДЖЕННЯ іноземців щодо РИНКУ ЗЕМЛІ | ЧАСТИНА 8 – Степан Хмара, Віктор Жердицький

! ! ! WARNING FOR FOREIGNERS | PART 8 ! ! !

Степан Хмара: "Злочинці у Верховній Раді показали що вони нікого не хочуть слухати і лише роблять свою злочинну справу по розпродажу Української землі та руйнуванню Української Держави. Зупинити їх можемо лише потужним масовим громадським виступом. Цього вимагає наша Національна Безпека!"

Віктор Жердицький: "Чим швидше Український Народ зупинить цю катастрофу - тим менше жертв доведеться зазнати, щоб повністю скасувати її нищівні наслідки."

Знаємо, що шкурні інтереси торгашів з Офісу Президента, які вимірюються десятками мільярдів доларів стали причиною турбо-тиску для запуску цього злочинного ринку. Та за спиною у них стоїть Світовий банк з МВФ, який за програмою своєї діяльності ("Концепція партнерства з Україною") на 2017-2020 роки вимагали безумовного запуску ринку землі, шантажуючи продажних чиновників відмовою в подальшому наданні кредитів.

Лист з вимогою припинити злам Конституції України та зухвале порушення прав Суверена, яким є лише Український Народ, Світовий банк не лише проігнорував, а й підтвердив підтримку зеленої влади у вчиненні нею злочину проти Конституційного ладу України – Лист до Світового банку.

З матеріалів прес-конференції 20 Листопада 2019 року.

Текст Звернення-попередження:

(укр.) Попередження до іноземних держав та міжнародних фінансових установ

(англ.) Appeal-warning for foreign states, international financial institutions and investment companies

578