До уваги усіх Українців доброї волі!

Оборона країни

Українці повинні навчитись першочергово захищати свої національні інтереси завжди і усюди, в тому числі мислячи стратегічно та не допускаючи їх порушення заздалегідь.

Відвага та мужність українських воїнів, нажаль, часто зводиться нанівець здачею національних інтересів вищим політичним керівництвом.

Це відбувалось навесні 1918 року, коли Запорізька дивізія під командуванням полковника Петра Болбочана майже повністю звільнила весь Крим. Завертати назад наказала Центральна Рада з Києва щоб догодити іноземним інтересам. Так само відбувалось навесні 2014 року. Коли наші війська спеціального призначення, повітрянодесантні війська, батальйони морської піхоти та винищувальна авіація очікували наказу з Києва на знищення агресора в Криму і перебували у повній бойовій готовності. Та політики у столиці переймались особистими інтересами, які поставили вище за державні.

Так само відбувається тепер у 2018 році.

Поважаючи право кримськотатарського народу на його захист та розвиток, жодним чином не порушуючи цих прав, ми ставимо своєю першочерговою метою захист національних інтересів Українського народу. Ми маємо пояснити людям потенційні стратегічні загрози та не допустити фактичного викрадення Національних багатств нашого народу в Криму.

Згідно державних офіційних даних, серед 2 млн. 400 тис. громадян України, які проживають у Криму, 577 тисяч українців, а кримських татар тільки 245 тисяч. Таке національне співвідношення кримських татар та історичний розвиток Українського Народу не дають їм жодних виключних прав власності на споконвічні українські землі.

Меджліс кримських татар, в своїй діяльності, керується Декларацією Курултаю від 1991 року – в якій прямо вказана мета створення суверенної національної держави в межах Кримського півострова.

Через політичні торги на фоні кризи в Україні внаслідок війни Українського Народу із Росією та її колаборантами, торгівці при владі нахабно намагаються позбавити 40-мільйонів українців права на матеріальні та культурні національні багатства Кримського півострова. Намагання політиканів утворити саме кримськотатарську автономію є не лише узурпацією суверенних прав Українського народу, але й стане початком перетворення Криму у окрему державу. Окрім цього дуже небезпечною з точки зору Національної безпеки є намагання змінити статус Криму в умовах фактичної війни, що взагалі є забороненим в Конституції України.

Реалізація такого задуму порушує прямі інтереси титульної української нації, чинну Конституцію України та може привести до втрати Україною Криму назавжди. Фактично це стане закладеною «бомбою сповільненої дії» в українському законодавстві.

Конституція України вказує, що вся територія країни, її надра, ресурси, та матеріальні багатства належать всьому Українському Народу.

В додатку Ви знайдете стислий аналіз загроз з вказаних проблем.

Про подальші дії у цьому напрямку, будемо інформувати Вас в подальшому на фейсбук-сторінці Суспільної Системи: https://www.facebook.com/SocSysUA/ або на сайті http://ss-ukr.net/в розділі Оборона країни.

Учасники Суспільної Системи