Дієві аргументи протестуючих

Захист Рідної Землі

Протести проти продажу землі, біля Верховної Ради 17 грудня, завдяки пасіонарності та непримиренності учасників із Національного Корпусу і невеликої частини аграріїв та активістів перейшли в більш жорстку стадію та привели до бійок між з «беркутнею» з поліції. Завдяки цьому був тимчасово призупинений турборежим прийняття законів щодо розпродажу нашої території. «Зелені табуретки» захитались та побоялись наростання радикального супротиву і пообіцяли дотримуватись регламенту при розгляді 4 500 поправок на Аграрному комітеті та в сесійній залі. Суспільство ще раз переконалось, що ці «зелені маріонетки» не реагують на жодні інші аргументи, окрім силових, які становлять загрозу для кожного з них персонально.

Ми не повинні розслаблятися, розуміючи, що зобов’язання ЗЕленої влади виставити на розпродаж нашу землю, є непереборними для них. І жодна парламентська чи позапарламентська партія не здатна зупинити таку ліквідацію української державності.

Гуртуємось та готуємось до рішучої битви за Українську Землю!

P.S. Поки дане відео готувалось до оприлюднення, отримавши очевидно відповідну вказівку, Аграрний комітет включив новий режим імітації розгляду поправок. Напевно, затримка буде не довгою!

193