Партії не порятують! Організовуйтесь і дійте!

Захист Рідної Землі

Віктор Шишкін та Віктор Жердицький про нездатність політичних партій в парламенті протидіяти ЗЕленій ничисті протиснути закони про продаж Української Землі. Присутні в парламенті політичні сили попри свої заяви, не спроможні припинити вчинення злочину найтяжчого ступеня важкості, яким буде прийняття цих антиконституційних законів.

ЗЕ-влада не боїться звичайних акцій протесту. На кожне відео, яке викриває їх злочини, вони покажуть десятки маніпулятивних відео про свої "досягнення". На кожну акцію протесту вони проведуть проплачену акцію підтримки себе. Вони дивляться на протести людей, як на шоу в телевізорі.

Обдурені люди обрали голограму Голобородька та неіснуючу партію. У Верховній Раді стільки ЗЕленої нечисті, що їх в парламенті нікому зупинити. Країна стоїть напередодні непередбачуваних наслідків дій цієї руйнівної влади.

Тому народ має зобов'язуюче право на мирні та силові акції протесту проти свавілля влади. І ці акції повинні бути масовими та безкомпромісними, адже політики не змогли захистити інтереси Українського Народу. Такі акції протесту не повинні очолювати незмінні політичні сили. Усі добре пам'ятають, як проолігархічні та скоруповані політики використали попередні збурення людей для зміни прізвищ в найвищих органах влади та збереження антиукраїнської системи управління в кріаїні. У нас більше немає права на помилку.

177