Заява про створення Об’єднаного Штабу Захисту Рідної Землі

Захист Рідної Землі

Заява

Ми, українські патріоти, українські фермери, воїни та волонтери Україно-російської війни, громадські діячі та науковці, натхненні величним духом Небесної Сотні та продовжуючи справу героїв, що пролили свою святу кров на Захист Української Землі:

-заявляючи від імені Українського народу, який є носієм суверенітету та єдиним джерелом влади в Україні про заборону своїм слугам продавати Українську Землю – основу національного багатства! Земля, яка дісталась українцям у спадок від предків, є тимчасово орендованою українцями в майбутніх поколінь!;

- усвідомлюючи, що олігархічна Система та зовнішні вороги прагнуть викрасти Українську Землю! Вони не зупиняться самі – бо їхня мотивація вимірюється трильйонами доларів!

- розуміючи величезний масштаб даної загрози та неминучість зникнення України після її реалізації – ми усвідомлюємо, що перемогу над цими ворогами здатний здобути тільки об’єднані зусилля Українського Народу, а не окремі політичні групи,

Оголошуємо:

Про створення Об’єднаного Штабу Захисту Української Землі для організації та проведення жорсткої протидії усім ворогам та лихварям та формування відповідних штабів у областях.

Звертаємось до всіх Українців вільного Духу, що усвідомлюють відповідальність як перед нинішніми, так і усіма майбутніми поколіннями Українського Народу, із закликом до самоорганізації та координації дій для Захисту Української Землі!

Кожен Українець може та повинен рішуче діяти в такий вирішальний час. Готові діяти – єднайтесь з однодумцями та звертайтесь до нас – будемо всіма можливими способами захищати Українську Землю разом!, незважаючи на жодні брехливі заклики злодіїв про толерантність та взаємоповагу!

Земля завжди буде належати Українському народу!

Маємо небачену інформаційну блокаду - про вчорашній марш з більш ніж 20 тисячами учасників - ЗМІ практично мовчать! Тут порохоботи працюють разом з зеленими чоловічками - всі хочуть вкрасти Українську Землю!!!

498