Наказ-вимога до Президента Зеленського

Захист Рідної Землі

Ухвалене рішення на попереджувальному марші "Захистимо Українську Землю" 14 жовтня 2019 року: Вимагаємо, щоб державні органи та посадовці негайно припинили дії, що загрожують національній безпеці Українського народу та призводять до втрати національного багатства, а також унормували діяльність іноземних та вітчизняних суб’єктів аграрної діяльності з метою збереження наших прав власності та природної якості Української землі !

Наказуємо:

1. Відкликати та анулювати усі законопроекти,постанови і розпорядження, які проти волі Українського народу містять прямо чи завуальовано:

- право придбання у власність земель іноземними резидентами

- право придбання у власність чи користування земель більше 300 гектарів

- дискримінаційні положення для українських малих фермерів

2. Припинити будь-які спроби встановити в теперішній корумпованій державі ринкові відносини з обігу земель, які призводить до втрати теперішніми та наступними поколіннями Українців своєї території та життєвого простору для відновлення та розквіту нації.

3. Вважати що привласнення президентом Зеленським, його більшість у ВРУ і Кабінетом Міністрів України права Верховної влади Українського народу та самовільне розпорядження основним загальнонаціональним багатством є узурпацією влади та злочином .

Попереджаємо!

Якщо однопартійна теперішня влада не виконає волю Українського народу і не забезпечить законодавчо та адміністративно оборону непорушного права Українського народу на землю то вона штовхатиме народ до останнього засобу захисту наших прав - Повстання проти гноблення.

Маємо небачену інформаційну блокаду - про вчорашній марш з більш ніж 20 тисячами учасників - ЗМІ практично мовчать! Тут порохоботи працюють разом з зеленими чоловічками - всі хочуть вкрасти Українську Землю!!!

355