Конституція про Українську Землю!!!

Захист Рідної Землі

Олігархічні ЗМІ мовчать про те, як насправді облаштований ринок землі в інших країнах.

Люди, котрі мають цю інформацію - або розповідають про це (так, як це робимо ми, Суспільна Система), або мовчать - приховуючи правду.
Ніхто з прихильників "продажу-крадіжки" Землі не розповідає про ринок Землі в Ізраїлі. Чи про досвід палестинців у продажі своєї землі та наслідки цього продажу. Чи про Мадагаскар.
За Конституцією Українська Земля є власністю ВСЬОГО УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ!!! (стаття 13 Конституції України)
Земля є основним національним багатством (стаття 14 Конституції)!!!
УКРАЇНСЬКИЙ НАРОД Є не лише ДЖЕРЕЛОМ ВЛАДИ (про що говорять), а ще й НОСІЄМ СУВЕРЕНІТЕТУ (стаття 5 Конституції, про що не хочуть згадувати політики-маніпулятори та хибнокомпетентні експерти-соросята)!!!!
Ніхто не має права замість СУВЕРЕНА вирішувати питання продажу ЙОГО ЗЕМЛІ!
Саме вищеперераховані доктринальні засади і є основою, для всього законодавства, котре повинно регулювати всі земельні відносини!
І коли хтось порушує ці засади, то він чинить злочин найвищої суспільної небезпеки!!!
І ці злочинці є ворогами всього Українського Народу!
Віктор Шишкін - один із авторів Конституції, суддя Конституційного Суду у відставці, співкоординатор Суспільної Системи - дуже чітко, доступно та лаконічно розповідає на пресконференції в Львівському "Прес-Клубі" про доктринальне місце Української Землі в Конституції.
Повне відео доступне за посиланням: Ринок землі: міфи та реальність
https://www.youtube.com/watch?v=rTT89Aee7mI&fbclid=IwAR35VJRFGuUwYRpsUbSmHUEqahwulJmG0GyCiLUG_WoXIxzM-v1ef_EspgU&app=desktop
259