Моя Україна

Моя Україна

ЗЕМЛЯ дана Господом Українцям не для торгівлі !

ЗЕМЛЯ – то основа Української Нації та неподільна загальноНародна власність яка може бути передана тільки в користування виключно громадянам України на найжорсткіших умовах радивого хазяйнування на Ній для спільного блага !

Господь дав нам найкращу в Світі ЗЕМЛЮ, щоб на Ній в труді та мирі ріс й множився Український Рід, а не для вирощування стомільйонних врожаїв соняху чи рапсу . . .

Не вигода та нажива олігархів має стати мірилом господарювання на ЗЕМЛІ й в Україні, а покращення життя Українського Народу та Його примноження !

Коли Господь наділяв різні народи та землі всіляким добром, в нього випадково – а, може, й навмисно розкрився мішок з скарбами і вони густо просипались на Україну… Збирати йому було ніколи - і вийшло, що на малесеньку цяточку на карті Землі, де є Україна, припало безліч скарбів – значно більше, ніж будь-де у світі. На додачу Він подарував Україні найкращу в світі землю, достатньо води, помірний клімат, багато сонця, рівнини та все інше, необхідне для щасливого життя. Тільки живи, працюй та примножуй дане Господом. Де ще в світі ви знайдете таку концентрацію Божих дарів? НІДЕ. Господь помилувався врешті працею своєю – і залишив Рай на землі… Недарма це місце зветься Ук-РА-їна!

Ви ніколи не замислювались – ЧОМУ Господь так наділив українців? За які такі заслуги? Чи це, може, кара за якісь гріхи? Дати нам найбагатшу в світі землю, щоб ми не вилазили сотнями років з безкінечних війн за неї, бо хто тільки не хотів та не хоче загарбати її?

Просто подумайте: нас менше 0,5% людства, займаємо жалюгідні 0,4% земної суші, а маємо аж 9% всіх світових чорноземів, здатних прогодувати третину людства… 75% пашні не має жодна країна світу – 44 мільйони гектарів – з яких 28 мільйонів найкращі чорноземи! Та до того на додачу ми ще маємо 4-те місце в світі за кількістю та вартістю природних ресурсів та корисних копалин! Україна чи не єдина країна в світі, що з 120-ти видів відомих людям корисних копалин, має в своїх надрах 117-ть! До того ж у величезних кількостях…

То чим же нас Господь нагородив на додачу до землі?

Україна має величезні потенційні поклади материкового газу – близько 80 трильйонів кубів, до 100 трильйонів кубів газогідратів у шельфі Чорного моря - загальною вартістю по сучасним цінам близько 50 трильйонів доларів! Навіть розвіданих запасів материкового газу понад 2,8 трильйони кубів, а шельфового – вже 6,0 трильйонів – ми мали б видобувати щонайменше 250 мільярдів кубів газу річно і за 2-3 роки незалежності стати дійсно енергетично незалежною державою та ще й забезпечувати українським газом всю Європу, постачаючи туди 200 мільярдів кубів річно і маючи колосальні кошти на розвиток держави та покращення нашого життя (по 50-т мільярдів доларів річно), а не добувати ті жалюгідні 17 мільярдів кубів, про які нам постійно бреше влада і грабує нас дикими цінами та тарифами та циганить під проценти копійки в МВФ, замість самим заробляти сотні мільярдів доларів… Це не враховуючи сланцевий газ, потенційні поклади якого в нас одні з найбільших в світі. А правда проста – дві третини газових свердловин добувають газ «втемну», а практично всі занижують їх дебіт … Чи влада цього НЕ знає? Знає! І має з того свою бандитську частку! І приблизно 60 - 80 мільярдів кубів газу щорічно продає у Європу під виглядом російського…

Десь на 20-ть мільярдиків доларів щороку крадуть. Колись же ми добували тільки з Бориславщини по 70 мільярдів кубів та забезпечували весь СРСР та 4-ри країни Європи…

Україна має величезні поклади нафти, які вже оцінюються у сотні мільйонів тон та трильйони доларів. Навіть Джозеф Байден зауважив нещодавно, що Україна має найбільші поклади нафти в Європі. І постає просте питання: чому ми у радянські часи добували 15 мільйонів тон нафти річно лише на Львівщині та забезпечували себе та пів Союзу і Європейських друзів високоякісним пальним, а зараз це припинили? Як так сталося, що у минулому році добуто лише жалюгідні 1,6 мільйони тон? Незважаючи на те, що нафту та газ знайдено по всій Україні – Сумщина, Харківщина, Донеччина, Одещина, Полтавщина – на Волині взагалі нафтовий Клондайк? Що, нафта зникла? Брехня! Вона вже сама з землі вилазить – поїдьте хоч на Львівщину на старі родовища - та побачите. Нажаль, з нафтою та газом 30-ть років іде брехня та грабунок наших надр! Куди ділось 10 000 з гаком нафтових свердловин? А нікуди! Качають чорне золото у Білорусь, Прибалтику, а нам везуть мільйони тон палива, заробляючи на нашій нафті 20 мільярдів доларів річно! Я надіюсь, жодна нормальна людина не повірить в статистику, яка каже, що Польща сьогодні використовує 25,1 мільйон тон нафти, не маючи ЖОДНОГО родовища, а Україна тільки 8,4! Навіть брехати правдиво не навчилися…

Ми маємо найбільші в світі поклади заліза – 20% світових запасів – тільки розвіданих 70 мільярдів тон, потенційно значно більше – під 200, це ще щонайменше на 30-ть трильйонів доларів. Найбільші в світі поклади марганцю – 3 мільярди тон на 7 трильйонів доларів. Нікелю й кобальту сотні тисяч тон на 600 мільярдів доларів. Навіть вугілля ми маємо одні з найбільших покладів в світі – тільки розвіданого більше 40-ка мільярдів тон на 2 трильйони доларів, а потенційно більше в рази… А хто з олігархів платить ренту до бюджету? Та практично ніхто! Все вивозиться через офшори…

Поклади титану в Україні унікальні – більше 20% всіх світових запасів. Вже зараз розвідано титанових руд більше 200 мільйонів тон на 400 мільярдів доларів…Україна може 440 років забезпечувати весь світ!

З літієм взагалі диво-дивне! Влада вже так забрехалася, що поклади літію об,явила державною таємницею – щоб красти безбожно, безкарно та без податків та сплати ренти! А це – один з найбільших скарбів України! Літій, берилій, тантал, церій – рідкоземельні надсучасні метали на трильйони доларів, за якими майбутнє – комп’ютерна техніка та найновіші технології.

Урану в Україні на сотні років, мільйони тон, на сотні мільярдів доларів…

Алюміній, мідь – невичерпні запаси – тільки добувай та розбудовуй економіку держави…

Ртуть – кіновар – Україна на 2-му місці за її покладами в світі…

Колись скіфи мали гори золота, добутого у причорноморських степах… Чи воно десь зникло? Та ні в якому раз! Десятки родовищ золота, платини… Найбільші в світі кімберлітові трубки, у яких добувають алмази – і ті в Україні! Для прикладу – біля Вінниці трубка має діаметр 6,5 кілометрів, а в Росії у Мирному – «найбільша» в світі всього 1,4 – у 5-ть разів менше… І таких в Україні – десятки . . !

Калійні солі посідають за покладами 4-те місце в світі…

На трильйони доларів…

Кам’яна сіль – невичерпні родовища - щороку по 4 мільйони тон вивозимо…

Каолін – гігантські родовища, найкращий каолін в світі, який японці вивозять на виробництво найкращого фарфору та фаянсу… Та ще безліч скарбів у нашій землі!

Не злічити скарбів України. Ще сотня необхідних людині копалин, крім головних перерахованих, в нас є! Та таке враження, що приблизно 200 трильйонів доларів – за оцінками світових експертів - чекають в нашій землі, аж поки їх не вкрадуть разом з землею в нас нові «хазяї»… Замість служити нашому народу.

Простий розрахунок: Україна має 28 мільйонів га найкращих в світі чорноземів – таких у Європі НЕМАЄ взагалі і вони б мали коштувати щонайменше 100 тисяч доларів за гектар.

Та візьмемо скромніше – по 40 тисяч за чорноземи та по 20-ть за ще 17 мільйонів гектарів пашні, то маємо правдиву щонайменшу вартість нашої землі на рівні 1,5 трильйони доларів! А в землі – у сто разів з гаком більше! А наша владна сволота «оцінює» нашу землю разом з надрами «аж» у жалюгідні 100 мільярдів доларів… А вона – безцінна!!! Тож – ДУМАЙТЕ, братове…

І рахуйте: де Рай земний і чи він вартий, щоб за нього боротися!? Особливо, у порівнянні з пустелями, наприклад, Ізраїлю? А чи, може, наша земля НЕ ТІМ дісталася? Бо Бог дав – він і забере у нездар і нікчем… Чи ми вже нездатні до боротьби навіть за своє майбутнє? І ми щезнемо, як тисячі народів до нас, які не проявили щирого бажання вижити, розвинутись та примножитись на найкращій в світі землі, дарованій нам Господом…

У к р а ї н а

Україна - це краща на Світі ЗЕМЛЯ,
Синє небо і сивий Дніпро,
Чорне море, високі Карпати!
Що найкращого в Господа біля серця було
Він зібрав, щоби нам передати!

Передав для життя все найкраще, що мав -
Щоб щасливо й заможно жилося.
Тільки розуму й совісті нам не додав -
Мабуть, більше для нас не знайшлося?

Чи Господь недодав, чи диявол забрав,
Чи самі по світах розгубили ...
Тільки що ж ми за люди нездарні такі?
Що з України рай не зробили!?

Та в нас вірить Господь і наказує нам

Лад навести в Шевченковім краї!

І я знаю: ми зробимо РАЗОМ, брати,

Україну омріяним Раєм!

_________________

Геолог, поет Майдану Гідності Андрій Нечай