Загрози від кандидатів на пост Президента у другому турі виборів 2019 року

Вибори 2019

Даний порівняльний аналіз Суспільна Система вперше оприлюднила 16 квітня 2019 року, перед другим туром президентських виборів. Майже усі загрози, про які ми попереджали Зеленський реалізує в надзвичайно прискореному режимі. Суспільство з суїцидальною приреченістю пасивно спостерігає за суцільним руйнуванням держави та нищенням усього українського в країні.


Порівняння загроз від кандидатів

Порошенко Зеленський
Діючі загрози Діючі загрози
Не українець за своєю суттю і походженням. Не українець за своєю суттю і походженням.
Зневага до проблем української нації і до зубожіння, вимирання, нищення та еміграції українців. Зневага до проблем української нації, продовження відкритого чи прихованого приниження гідності та кепкування над українським етносом.
Узалежнений від головних гравців олігархічної системи (Коломойський, Льовочкін, Фірташ).
Державне управління
Діючі загрози Очікувані загрози
Просування та побудова моделі ліберально-російської України через піднесення та опертя на російськосутністні космополітичні середовища і організації та обмеження глибинно українського світогляду малоросійськими рамками.
Повернення/компенсація Коломойському відібраних бізнес-структур за державний/народний рахунок та нових компаній/галузей для подальшого пограбування та виведення капіталів.
Русифікація та упослідження української мови та відкат в процесах її повернення в усі сфери життєдіяльності в країні.
Подальша дискримінація прав українського народу в визначальних сферах суспільного життя та розмивання національної ідентичності.
Повернення ідеологем совєтської/московської історії та відкат у поверненні українського світосприйняття та історії в інформаційній, освітній, управлінській та інших сферах.
Підпорядкування президентських рішень персональним бізнес-інтересам. Посилена використання управлінських повноважень для нарощування та збереження неправомірних багатств.
Збереження та поглиблення координованої феодально-олігархічної системи з подальшим зубожінням народу та узалежненням від олігархату. Збереження феодально-олігархічної системи та заміна її основних координаторів з подальшим зубожінням та узалежненням народу від олігархату.
Завершення концентрації злочинної системи управління в державі через остаточну узурпацію неправових впливів на законодавчу та судову гілки влади.
Імітація реформ через демонстрацію поверхневих форм та сутнісне використання їх не для розв’язання базових проблем, а для подальшої узурпації владних повноважень та злочинного збагачення.
Поширення перманентної цинічної брехні (хуцпа) та маніпуляції інформацією, як основного змісту його комунікації з українським народом та суспільством.
Повсемісне призначення на ключові пости зележних від нього людей, які служать його персональним потребам, а не інтересам народу і держави. Серед них: бізнес-партнери, узагрожені кримінальною відповідальністю особи, корумповані чиновники, куми. Кадрові призначення відбуватимуться під прямим чи опосередкованим впливом дружніх олігархів.
Ухиляння від притягнення до відповідальності та/або покарання вбивць небесної сотні, винуватців у здачі Криму та інших воєнних злочинах.
Приховані репресії та нейтралізація протестних та дієво-патріотичних соціальних груп, добровольців, волонтерів, громадських активістів.
Удосконалення системи маніпуляції масовою свідомістю для антагоністичного розділення, зневіри та взаємопоборювання різних соціальних груп населення та закріплення керованої олігархократії
Продаж сільгоспземель іноземним бенефіціарам. Пряма чи прихована попередня концентрація с/г земель у руках олігархічних власників з подальшим перепродажем розпорядникам транснаціональних капіталів. Продаж сільгоспземель іноземним бенефіціарам. Пряма чи прихована попередня концентрація с/г земель у руках олігархічних власниікв з подальшим перепродажем розпорядникам транснаціональних капіталів.
Війна
Діючі загрози Очікувані загрози
Одноосібне припинення дії Конституції та законів України щодо обов’язкового введення воєнного стану, утворення ставки Верховного Головнокомандувача, мобілізації усієї країни на оборону від агресора. Не виконання прямого конституційного обов’язку президента та законів України щодо обов’язкового введення воєнного стану, утворення ставки Верховного Голнокомандувача, мобілізації усієї країни на оборону від агресора.
Злочинне самоусунення від виконання функцій Верховного Головнокомандувача для організації ефективних оборонних та диверсійних операцій, інформаційної, кібернетичної, ідеологічної, економічної, торгової та інших видів війни проти агресора. Уникнення виконання обов’язків Верховного Головнокомандувача для організації ефективних оборонних та диверсійних операцій, інформаційної, кібернетичної, ідеологічної, економічної, торгової та інших видів війни проти агресора.
Продовження колаборації з московією в односторонньому припиненні воєнних дій, через Мінські домовленості, збереженні дипломатичних і міжвідомчих стосунків з агресором, торгівлі на крові, нормандському форматі. Успадкована колаборація з московією в односторонньому припиненні воєнних дій, через Мінські домовленності, збереженні дипломатичних і міжвідомчих стосунків з агресором, торгівлі на крові, нормандському форматі.
Продовження злочинів масового знищення добровольців та інших воїнів - патріотів в організованих котлах, як це було в Іловайську, Дебальцево, Зеленопілля, Ізварино та інші.
Стримування юридично-правового оголошення РФ агресором на міжнародному рівні для наступного обмеженням прав агресора в міжнародних організаціях (ООН, ПАРЄ, ОБСЄ) і для формування міжнародної коаліції та воєнної взаємодії. Успадковане стримування юридично-правового оголошення РФ агресором на міжнародному рівні для наступного обмеженням прав агресора в міжнародних організаціях (ООН, ПАРЄ ОБСЄ) і для формування міжнародної коаліції та воєнної взаємодії.
Ведення власних бізнесів на території агресора та сплата податків у його бюджет. Приховане чи відкрите зайняття бізнесом на території або з резидентами агресора та сплата податків у його бюджет.
Збереження та подальший перехід у власність резидентів країни-агресора визначальних компаній в медійній, комунікаційній, фінансовій, енергетичній галузях, серед яких - до осіб, що відкрито впливали на анексію Криму. Збереження та подальший перехід у власність резидентів країни-агресора визначальних компаній в медійній, комунікаційній, фінансовій, енергетичній галузях, серед яких - до осіб,що відкрито впливали на анексію Криму.
Медведчук та інші агенти і колаборанти московії продовжать вільно діяти в Україні в інтересах країни-агресора та допускатимуться до функцій державного чи регіонального управління.
Прихована капітуляція перед московитами під гаслами припинення війни і встановлення миру.
Бізнес
Діючі загрози Очікувані загрози
Безмежне збагачення є основним сенсом і метою життєдіяльності, що спричиняє злочинне накопичення капіталів шдяхом привласнення загальнонаціональних багатств та перерозподіл олігархічних капіталів .
Продовжить протиправно займатись бізнесом та нарощувати його. Приховане чи відкрите протиправне зайняття бізнесом.
Остаточно підпорядкує собі грабіжницькі схеми в банківській, енергетичній, сільськогосподарській, виробничій (в т. ч. оборонпромівській), торговій, зовнішньоекономічній сферах.
Обкрадання держбюджету через не сплату належних податків та виведення капіталів через офшори.

Вперше порівняльний аналіз оприлюднено та сторінці Суспільної Системи в мережі Фейсбук. Ви можете переглянути тут.