Порядок формування та організація роботи регіональних Об’єднаних Штабів захисту Української землі

Захист Рідної Землі

Порядок формування та організація роботи регіональних

Об’єднаних Штабів захисту Української землі


Регіональні Об’єднані Штаби захисту Рідної Землі (далі ОШ) створюються з метою координації спільної діяльності представників різних аграрних, наукових, волонтерських, добровольчих, урбаністичних, інших організацій та окремих осіб для проведення спільних акцій, достатніх та необхідних для припинення дій існуючої центральної державної влади та її регіональних представників, які пов’язані із цинічним порушенням виключного права верховної влади в України - суверена - яким являється лише Український народ у постановці та вирішенні питання щодо продажу землі сільськогосподарського призначення.

У своїй діяльності регіональних ОШ, як організуюча структура для носіїв верховної влади, керується ст.5 Конституції України та статтями 13 і 14 Конституції - для припинення антиконституційних дій державних службовців різних рангів, а також їх представників, які посягають на недоторкане право власності Українського народу на сільськогосподарські землі.

Регіональний ОШ повинен забезпечувати виконання рішень, настанов, програм та інших директив, організовуючи спільну дію постійних та епізодичних учасників із залученням власних та сторонніх ресурсів


1. Створення та формування регіональних ОШ

Учасниками регіонального ОШ можуть бути лише ті особи, які повністю поділяють усі пункти Принципової позиції та Спільної мети, які додаються до цього Порядку, а також можуть і діють ефективно для їх здійснення.

Для формування регіонального ОШ в першу чергу залучаються представники Аграрного Союзу, АФЗУ, патріоти, яких рекомендує хтось з учасників ОШ. Необхідно провести спілкування всіх учасників між собою з метою складення розширеного списку потенційних учасників – наших однодумців. Окрім того важливо зібрати інформацію про потенційного учасника – в місцевих людей, ЗМІ, вияснити політичні та бізнесові інтереси (за наявності) – з метою недопущення до організаційної структури агентів ворожого впливу.

За аналітичною інформацією всі потенційні учасники розділяються на три групи:

  • 1.Учасники регіонального ОШ;
  • 2.Люди та організації, що поділяють Принципові позиції, але мають незначні розбіжності щодо Спільної мети, то разом з ними тактично маємо робити певні акції, спільні дії тощо.
  • 3.Людей/організації, котрі категорично не допускаються: московська агентура; російські колаборанти (ті, хто співпрацюють з московською агентурою); агенти транснаціональних корпорацій, інституційних інвесторів та агрохолдингів-латифундистів (лендграбберів); люди та організації, котрі фінансуються ТНК чи їх структурами, і котрі своєю роботою сприяли привласненню Української Землі чи інших народних багатств будь-якими, зокрема економічними методами. В даному випадку потрібно усвідомлювати учасникам всіх штабів, що названі суб’єкти є засадничо продажними ворогами і руйнівниками України, незалежно від їх статусу чи медійної впізнаваності. Вони всі є співучасниками злочину проти Українського Народу.

Структурно регіональний ОШ повинен мати в своєму складі координатора та інформаційно-секретарську та інші групи.

На рівні областей ОШ повинні мати свій офіс з усіма можливими видами контактів та вищевказаною структурацією.

Обласний ОШ працює на втілення рішень центрального ОШ, дає вказівки районним.

Районні ОШ виконують вказівки центрального ОШ при координуванні обласного ОШ.

За неможливості виконати відповідне завдання регіональний ОШ зобов’язаний відразу повідомити центральний ОШ та вказати причини.


2. Нагальні напрямки роботи регіональних ОШ:


1. Постійно проводити тісну роз’яснювально-випереджувальну роботу з народними депутатами, котрі проживають на території регіону та/або балотувались по відповідному мажоритарному округу. Робота полягає в донесенні максимально жорсткої позиції по недопущенні продажу-викраденню землі, донесенні всіх матеріалів, попередженні щодо жорсткої особистої відповідальності і не тільки. Окрім того необхідним також є збір даних щодо нардепів, чиновників Кабміну чи ОП в даному регіоні – деталі в робочому режимі з центральним ОШ.

2. Розповсюдження та роз’яснення Наказу-вимоги до Президента, ВРУ, уряду, проголосованого на Марші 14 жовтня та звернення до Світового банку від акції протесту 30 жовтня.

3. Дати оголошення у місцевих ЗМІ про формування та координати регіонального ОШ.

4. Агітаційно-просвітницький: розповсюдження через інтернет-мережі всіх статей та відео від центру; створення та публікація регіональних статей і їх поширення;

5. Залучення місцевих ЗМІ – передрук матеріалів із центрального ОШ, максимальне поширення.

6. Створення постійно-діючого агітаційно-мобілізаційного намету з брошурами, листівками – спілкування з людьми, роздача матеріалів, збір контактів патріотів-симпатиків, тощо.

7. Пошук та організація роботи тих, хто готовий поширювати матеріали та брати участь в акціях в регіонах та у Києві.

8. Друк листівок та брошур із подальшим поширенням усіма доступними способами – по селам, районам, приватному сектору, сусідам по багатоквартирному будинку, використання місцевої пошти, музеїв, українських закладів, ринків – як місць поширення матеріалів тощо.

9. Підготовка до проведення акцій та саме проведення скоординованих центральним ОШ різнопланових акцій прямої дії в регіонах та на місцях.

3. ПРИНЦИПОВА ПОЗИЦІЯ УЧАСНИКІВ ОШ:


1. Земля є недоторканною власністю усього Українського Народу, яка при жодних обставинах не може бути продана чи відчужена у інший спосіб у власність чи невигідне для українців користування - іноземцям, громадянам з подвійним/мульти/громадянством, або юридичним особам.
2. Право власності на землю приватних осіб підпорядковується загальнонаціональному праву власності та національним інтересам, а тому завжди є обмеженим.
3. Змінити такі конституційні положення не мають право, ні Президент, ні Верховна Рада, ні уряд. Тим більше вони НЕ мають права приймати закони про продаж землі.
4. Паї та земельні ділянки для особистого селянського господарства (ОСГ) має викупляти лише держава зворотньо у загальнонаціональну власність, без права подальшого продажу.
5. Мораторій на продаж землі, окрім продажу державі, має бути продовжений до наведення повного ладу з обліком усих земель, в управлінні державними землями, контролем якості та кількості використання землі, подолання рейдерства та корупції.
6. Держава має забезпечити ефективну протекціоністську політику для розвитку малого та середнього фермерства.

4. СПІЛЬНА МЕТА УЧАСНИКІВ ОШ:

1. У будь-який спосіб добитись від Верховної Ради не прийняття та відкликання з розгляду законопроекту 2178-10 та усіх інших, які передбачають прямий чи завуальований продаж сільгоспземель.
2. Примусити Президента забезпечити виконання Конституції в частині безумовного захисту повного права власності на землю, як особливого національного багатства усього Народу.
3. Досягнути продовження мораторію на 5 років з одноразовим викупом паїв державою без права подальшого продажу.
4. Розробити та узгодити на загальнонаціональному рівні прийнятну та ефективну модель земельних відносин і аграрного устрою.
5. Не допускати до планування та керування акціями суб’єктів, які прямо чи приховано є агентами ворожих іноземних інтересів, або колаборантами московського агресора.