​"73" - фатальне число Зеленського

Захист Рідної Землі

Земля залишиться у власності і володінні Українського народу! Так хочуть громадяни України. 81 % Українців проти продажу земель сільськогосподарського призначення іноземцям і 73% серед них - взагалі проти будь якого продажу!

Зеленському не вдасться прикритись 73% тих, хто проголосував за нього. Він не зможе безкарно провести узурпацію прав суверена - Українського народу - щодо анулювання недоторканності національного багатства, яким є сільськогосподарські землі, зафіксованого в Загальних Засадах Конституції України. Усі його пропагандистські кампанії, розгорнуті заангажованими ЗМІ, грантоїдами, експертами, урядовцями - розбиваються в непохитну Волю Українця бути господарем у себе вдома - на своїй Землі. Наша національна пам'ять стоїть на сторожі і будить суспільство в час навислої загрози та нуртує кров патріотів для відбиття цієї загрози.
Прихильники Зеленського! Застережіть його від подальших намагань зманіпулювати та протиснути розпродаж земель під прикрашеним виглядом. Уже очевидно, що краще йому цього не робити!
Усім, хто активно стоїть на захисті рідної Землі - треба дієво протистояти антиконституційній пропаганді земельних аферистів на усих рівнях: від сільради - до Верховної Ради та Офісу Президента. Їхню брехню і маніпуляції треба превентивно викривати. Заради збереження України і Українського народу маємо зупинити громадянську катастрофу, до якої нас затято веде зелена влада з віртуального світу.
Ознайомтесь з даними соціологічного дослідження можна тут